logo
31/10
30/10
2 ...

З понеділка у Львові стартує капітальний ремонт вул. С. Бандери

25-09-2020 12:23260

З понеділка у Львові стартує капітальний ремонт вул. С. Бандери
Фото: Автор: Олександр Мазуренко

Під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла про те, чому саме зараз розпочинають ремонтувати вулицю Степана Бандери, та куди «зникне» бруківка, яку демонтують з цієї дороги.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Вулиця Степана Бандери є в дуже поганому стані. Про її ремонт ми говоримо вже довгий період часу, планували його ще минулого року. Станом на зараз проведені всі тендерні процедури, отриманий дозвіл від Держархбудконтролю, і 28 вересня приступаємо до робіт. Тут були проведені міжнародні торги, які тривають 50 днів, а також розроблявся проєкт, який враховує інтереси мешканців, що проживаються на цій вулиці. Це все потребувало певного часу, тому роботи розпочинаються в осінній період.

Зараз ми будемо робити не всю вулицю Бандери, адже її було розділено на три частини, що ремонтуватимуться поетапно. Зараз ремонт триватиме лише в частині від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича. На цій ділянці не їздять тролейбуси і курсує не багато автобусів. Старалися зробити так, що львів'янам було якнайменше незручностей.

Щодо замощення дорожнього покриття, то між трамвайними коліями ми зберігаємо історичну бруківку. Велодоріжки будуть в асфальті. На самій дорозі, де їздитимуть автомобілі, буде замощено римській камінь. Його було обрано тому, що коли ми починали планувати ремонт цієї дороги, то виміряли рівень шуму. Тут дуже близько до дороги розташовані будинки, тому в деяких місцях рівень шуму був 80 децибел, а це перевищує норму. Для зниження цього рівня проектанти міняють бруківку на римській камінь. У мешканців виникає питання, куди дінеться бруківка? Відповім: ми її чітко обліковуємо, передаємо на зберігання, де вона охороняється, і лише за рішенням виконкому чи ухвалою сесії вона буде передаватись для брукування вулиць у Львові», — розповіла заступниця міського голови.

Також Ірина Маруняк розповіла про те, який саме тролейбусний маршрут планують запустити на Хуторівку.

«Ми плануємо пустити тролейбус на Хуторівку, яку нещодавно відкрили для проїзду транспорту після ремонту. Станом на зараз ще остаточно не вирішено, який саме маршрут буде їхати цією вулицею. Це питання ще обговорюється і остаточне рішення скажемо, коли змонтуємо тролейбусну мережу та повністю введемо її в експлуатацію. Можливо це буде в кінці жовтня», — зазначила посадовиця.

Leopolis.news