logo
31/10
17/10
27/09
06/09
05/09
02/09
12/08
21/07
29/06
26/04
18/03
14/01
31/12
18/12
2 ...

Андрій Дроздовський: Мені не байдуже, хто представлятиме Брюховичі у раді Львівської ОТГ

07-10-2020 11:398603

Андрій Дроздовський: Мені не байдуже, хто представлятиме Брюховичі у раді Львівської ОТГ

Дроздовський Андрій Євгенович – депутат Брюховицької селищної ради з 2010 р. у виборчому окрузі № 9 у смт. Брюховичі. Є кандидатом до Львівської міської ради (ради Львівської ОТГ) від політичної партії «Європейська Солідарність» у Шевченківському районі м. Львова. За час роботи у селищній раді Брюхович очолив напрямок по будівництву водопроводу та каналізації у селищі. Є заступником голови ГО «ФК «Легінь» (Брюховичі).

 

Пане Андрію, Ви балотуєтесь до ради Львівської ОТГ (*Львівської міської ради) від партії Європейська Солідарність. Чим обумовлене таке рішення? Чому саме ЄС?

Моє рішення йти у депутати обумовлене тим, що наша каденція у Брюховицькій селищній раді закінчується.

Питання створення Брюховицької ОТГ тільки починає розглядатися у суді (підготовчі засідання вже відбулися. Розгляд по суті позову Брюховицької селищної ради до ЛОДА відбудеться 24 жовтня, а позову до Кабміну – 16 листопада).

А що далі? Які будуть представники у раді Львівської ОТГ від Брюхович? Хто буде приймати рішення, які стосуються нашого селища? Мені це все небайдуже. Тому я готовий іти далі у своїй депутатській діяльності в лавах Європейської Солідарності.

Чому Європейська Солідарність? Тому, що це партія, яка відстоює національні інтереси держави. І я маю честь бути у команді однодумців, патріотів, людей, яким небайдужа доля України.

Чи є у Вас програма діяльності у раді Львівської ОТГ? Ідеї, які Ви хочете реалізувати?

Я вважаю, що треба звертати більшу увагу на те, з чим мешканці стикаються кожного дня: комунальне господарство, благоустрій у районах та житлових масивах, громадський транспорт. 

Наприклад, не один рік у Брюховичах селищний голова, депутати та активісти добивалися більшої кількості маршрутних автобусів. Скільки робіт було виконано по благоустрою, по ремонту доріг, по будівництву центрального водогону та водовідведення. І попри це, скільки всього ще потрібно зробити. І це не дивно, бо втілення будь-якого проекту – це погодження, виготовлення проектно-кошторисної документації, пошук підрядників. Якщо Брюховичі не матимуть своїх представників у раді Львівської ОТГ, які підніматимуть перед радою питання потреб селища, ми ризикуємо стати спальним районом на окраїнах великого міста. 

З селищним головою смт. Брюховичі Володимиром Доманським (третій зліва) біля пам’ятника Т. Шевченку під час візиту до Львова Петра Порошенка, вересень 2020 р.

З селищним головою смт. Брюховичі Володимиром Доманським (третій зліва) біля пам’ятника Т. Шевченку під час візиту до Львова Петра Порошенка, вересень 2020 р.

Яка політична сила, на Вашу думку, має найбільшу підтримку у Брюховичах?

У Брюховичах  балотуються кандидати від багатьох партій, а, отже, вони мають у селищі своїх прихильників. Але, на мою думку, переважна більшість мешканців голосуватиме за Європейську Солідарність.

У Брюховичах є велика кількість агітаторів та волонтерів Європейської Солідарності, які, власне, на місці, допомагають Львівському обласному штабу ЄС у розповсюдженні агітматеріалів та проведенні заходів. На День державного прапора України активісти від ЄС організували біля Народного дому «Просвіта» цікавий патріотичний захід для дітей – прийшло багато людей, гості заходу гарно провели час та з радістю брали участь у різних конкурсах.

Святкування Дня державного прапора України у смт. Брюховичі, серпень 2020 р.

Борд ЄС у смт. Брюховичі

Керівник Львівського обласного штабу Європейської Солідарності, колишній губернатор Львівської області, народний депутат Олег Синютка є головним конкурентом Андрія Садового на посаду голови Львівської ОТГ. Чи підтримуєте Ви саме його кандидатуру на цю посаду як представника від Європейської Солідарності?

Загалом, у лавах Європейської Солідарності є багато людей, які мають досвід у політиці і можуть бути гідними кандидатами на посаду мера великого міста. Але, якщо ми говоримо про Львів, то цілком логічно, що найкращим мером буде Олег Михайлович Синютка. Це людина, яка очолювала Львівську область, не один рік працювала у Львівській міській раді, і яка зараз представляє інтереси Львова та області у Верховній Раді України разом з такими політиками, як Петро Порошенко, Микола Княжицький, Андрій Парубій та ін., людина, яка розуміє і знає проблеми та потреби Львова.

На стадіоні «Торпедо» на заходах до Дня Незалежності України, з Володимиром Доманським та Олегом Синюткою, серпень 2020 р.

На Високому Замку, під час представлення Програми розвитку Львова, з Олегом Синюткою, вересень 2020 р.

Як оцінюєте свої шанси  пройти у раду Львівської ОТГ?  Яке у Вас місце у списку на виборах до колишньої Львівської міської ради, яка зараз буде радою Львівської ОТГ?

У  раду Львівської ОТГ від Європейської Солідарності  я йду під № 4 у списку. Мені пощастило бути кандидатом від ЄС по Шевченківському району, у якому проживає найбільша кількість населення у порівнянні з іншими районами Львова. Найбільш імовірно, що саме від цього району у раду Львівської ОТГ зайде найбільша кількість депутатів.

По даних більшості рейтингів, Європейська Солідарність по місту має підтримку близько 35% виборців, тому шанси на перемогу дуже високі. Проте, голоси виборців саме за конкретного кандидата, звичайно ж, збільшують його шанси пройти в раду, тому підтримка мешканців для мене є дуже важливою!

Як Ви бачите подальший розвиток Брюхович після виборів 25 жовтня?

Важко сказати, оскільки діятиме нова модель адміністративно-територіального устрою  - коли населені пункти, які мали своїх депутатів і свій орган місцевого самоврядування, стануть частиною великого міста. 

Думаю, багато чого залежатиме від старости селища і від того, як він представлятиме інтереси брюховицької громади у Львівській ОТГ. Важливим фактором є робота депутатів від Шевченківського району, як працюватимуть вони, чи звертатимуть увагу на інтереси всього району в комплексі. 

В цій ситуації, ми розуміємо, що дуже важливо, щоб були представники від тих громад, які увійшли до складу Львівської ОТГ.

Я впевнений, що мешканці Львова підтримають Європейську Солідарність та Олега Синютку на виборах 25 жовтня!

Leopolis.news