logo
16/04
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
2 ...

У ЛНУ ім. І. Франка стартувала зимова IT-школа Data Engineering and Security 2021

26-01-2021 15:35426

У ЛНУ ім. І. Франка стартувала зимова IT-школа Data Engineering and Security 2021

25 січня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала зимова IT-школа Data Engineering and Security 2021 (DES).

Цьогоріч партнерами школи знову стали провідні ІТ-компанії, серед яких SoftServe, GlobalLogic, Avenga, EPAM, Genesis, Уарнет, Perfectial, TECHIIA, N-ix, CI-Gen, UKEESS, Under Defense, Indeema та Noltic, інформує відділ маркетингу та комунікації університету.

Як зазначається, пріоритетом університету завжди були професійність та самореалізація студентів та випускників. Метою DES є об’єднання та успішний старт нового покоління IT-спеціалістів. Основним завданням школи є поглиблене вивчення теоретичних основ та розвиток практичних навичок у галузі сучасних інформаційних технологій. Навчання в школі триватиме два тижні і є спрямованим на вивчення основ таких освітніх програм:

  • Статистичного аналізу даних;
  • Кібербезпеки;
  • Інженерії програмного забезпечення;
  • Високопродуктивного комп’ютингу.

У програму навчання включені лекції, майстер-класи, тренінги, теоретичні завдання та практичні заняття.Основна тематика школи  – SoftSkills, Software Engineering, наука про дані, безпека даних.

Дуальна освіта сьогодні є однією із найперспективніших форм навчання, а DES – один із етапів її імплементування, насамперед, як джерело зародження нетворкінгу молодих спеціалістів. Учасники школи працюватимуть над інноваційними проєктами під керівництвом менторів з ІТ-компаній Львова. Це дасть студентам можливість закріпити досвід роботи в команді і навички, здобуті упродовж навчання в школі.

DES – унікальний проєкт Університету, адже створює для учнів можливість  напряму спілкуватися з експертами-практиками з провідних ІТ-компаній.

«Один із викликів сучасної вищої освіти – підготувати фахівця, який буде конкурентним на ринку праці. Фахівця, який не просто отримає диплом, а матиме актуальні і прикладні знання. У Львівському національному університеті імені Івана Франка готують саме таких студентів – окрім академічних знань, у них є можливість навчатися у найкращих представників української ІТ-сфери. У тому числі й під час навчання у школі DES. Сьогодні на DES я побачила 500 студентів, які прагнуть нових навиків і знань. А вже через кілька років це будуть 500 крутих спеціалістів, за якими полюватимуть ІТ-компанії», – коментує HR Business Partner холдингу TECHIIA, генерального партнеру DES 2021, Тетяна Волошина.

Цьогоріч на навчання зареєструвалися майже 600 учасників. Серед них не лише студенти ЛНУ ім. Івана Франка, а й студенти інших ЗВО, старшокласники українських шкіл. Експерти з багаторічним досвідом роботи в ІТ-галузі проведуть понад 40 занять на актуальні для сучасного ІТ-ринку теми.

Задля безпеки та зручності усі заняття відбуватимуться онлайн  – програма є повністю адаптованою під потреби дистанційного навчання, тож це не завадить учням успішно вчитись та практикуватись.  Що важливо, навчання є абсолютно безкоштовним.

Керівник компанії «Уарнет» Ігор Процикевич каже: «Ми стали генеральним партнером через те, що бачимо перспективність школи за рахунок новітньої програми і прямої взаємодії з провідними компаніями України. Вважаю, що подібний формат навчання мусить обов’язково існувати паралельно з класичною університетською формою освіти».

«Сьогодні у зв’язку з дуже швидким розвитком IT-індустрії в Україні, у IT-компаній виникає потреба у висококваліфікованих фахівцях. Створення нових практично-орієнтованих освітніх програм є неможливим без залучення експертів IT-галузі. Така співпраця є сучасною тенденцією забезпечення якості освіти. DES є одним зі заходів, що показово ілюструє успішність взаємодії Університету та роботодавців», – переконаний проректор Університету з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Нагадаємо, вже другий рік поспіль університет проводить зимову IT-школу. Цьогоріч завдяки підтримці партнерів школа стала ще цікавішою та  ще більш насиченою. Львівський університет дякує партнерам за ініціативну співпрацю, спрямовану на розвиток ринку праці в ІТ-галузі. 

Leopolis.news