logo
17/06
12/06
11/06
10/06
01/06
31/05
21/05
20/05
17/05
30/04
28/04
26/04
18/04
13/04
2 ...

Мирослава Юрова: Дистанційна робота забрала у нас багато, але дала багато нового крутого досвіду

26-04-2021 14:503306

Мирослава Юрова: Дистанційна робота забрала у нас багато, але дала багато нового крутого досвіду

Минув рік карантину. Значна частина компаній, особливо тих, що працюють у сфері діджитал реклами, маркетингу та програмного забезпечення, перейшли на дистанційний формат роботи й навчилися бути продуктивними в нових умовах. Сьогодні познайомимося з командою, яка весь цей час працює віддалено – СОІ.UA. Про те, як ефективно організувати роботу компанії на відстані, розповідає її засновниця Мирослава Юрова.

 

Локдаун для усіх став своєрідним викликом. Але для ефективних команд такі стресові ситуації дали реальну можливість самоорганізуватися по-новому і «витиснути» з кризи максимум позитиву. Розкажіть трохи про свою команду. Як вам вдається «ловити хвилю» у цих непростих умовах?  

Послуги маркетингу, реклами та веб-розробки надають багато компаній. Але наша відмінність у тому, що всі ці послуги ми надаємо комплексно і це суттєво спрощує життя нашим клієнтам. Бізнесу залишається просто якісно зробити свій продукт.  

Ми завжди говоримо, що в СОІ всі свої, і це, мабуть, найкраще передає внутрішню атмосферу команди. З одного боку, тут зібралася група абсолютно різних людей: по-своєму трохи диваки, в чомусь не сходяться у поглядах, часто дискутують. А з іншого – всіх об’єднує здоровий перфекціонізм і бажання копати (розвиватися) у своїй сфері та класно робити свою роботу.  

Коли в команду приходить «своя» людина, це відчувається відразу. Це так, ніби у нього чи неї вже навіть є своє горнятко на кухні й вони знають, куди його потрібно покласти. Мабуть, в цьому й секрет нашої злагодженої роботи і хороших результатів. 

Як ви організували роботу? Чи траплялися нестандартні ситуації через те, що команда працює дистанційно? 

Вони траплялися й тоді, коли ми працювали в офісі (сміється). Але в березні 2020 року ми перейшли в «домашній» режим – відразу після оголошення карантину. Спочатку трохи важко було звикати до того, що тепер ми не можемо бачитися щодня, ділитися новинами, просто попити разом кави. А потім пройшли всі стадії від заперечення до прийняття, налаштували офісну техніку вдома й поступово адаптувалися.  

Насамперед плануємо роботу: на тиждень, два, місяць, а то й на кілька місяців наперед. Аби все було чітко, організовуємо командні мітинги щодня, а загальні – щотижня. З таким підходом ми завжди в курсі того, що відбувається у компанії, хто та коли мусить віддати свій шматок роботи і що потрібно робити далі.  

Для організації роботи використовуємо комплекс платного програмного забезпечення, яке налаштували в синхронізації та (на щастя) почали впроваджувати ще перед початком карантину. Це зіграло важливу роль і згладило різкі зміни при переході на віддалену роботу. У кожному завданні прописуємо суть роботи, відповідальних за її виконання та дедлайни. А потім обговорюємо результати. 

Щодо нестандартних ситуацій – наша робота охоплює кризовий менеджмент. Як стратегічний, так і точковий. Тому команда без проблем збирається і у вихідний, і вночі, якщо потрібно швидко рятувати добре ім’я клієнта. Такі ситуації бувають нечасто, але ми вміємо якісно працювати в екстреному форматі. У цьому, я вважаю, ще одна наша перевага: ми працюємо командою, а тому завжди можемо підставити плече, замінити одне одного й за потреби підхопити частину роботи. 

У нас панує демократія – рішення приймаємо спільно, всі дані відкриті для команди. Дехто називає перевагою, що тепер можна ходити на мітинги в піжамі, але СОIвців і в офісному форматі це абсолютно не зупиняло. У цьому плані в нас завжди була повна свобода. 

Дистанційний формат пішов вашій компанії на шкоду чи на користь? 

Як завжди, є позитивні моменти, а є і не дуже. Ми не бачимося у робочих та позаробочих форматах, нема офісних обіймашок і посиденьок. Також хвилюємося, коли хтось з команди хворіє. Але й позитиву багато: завдяки тому, що тепер немає обмеження щодо місця проживання, можемо залучати ще більше класних фахівців. Тож у команді з’явилися нові люди: зараз у нас є СОІвці з Калуша і Тернополя, а дві колеги переїхали в Іспанію і США. Тепер відстань  – не проблема.  

На якому ринку ви здебільшого працюєте? Більшість компаній сфери стараються працювати з іноземними ринками, бо вони фінансово перспективніші. Як долаєте різницю в часі? 

Ми віримо в Україну та український бізнес, тому більшість клієнтів – українські. Насправді наш ринок вже цілком доріс до якісної реклами та продовжує активно розвиватися.  

Працюємо тільки комплексно. Немає змісту робити клієнту класний сайт, якщо його потім нікому буде просувати. Тут ми знаємо менталітет споживача і нам вдається досягати достойних комплексних результатів. З іноземними клієнтами також працюємо, а завдяки дистанційному формату і гнучкому графіку проблема з часовою різницею незначна. 

Порадьте читачам, як правильно вибрати підрядника для роботи й не злити гроші. 

Є ключові «червоні сигнали», на які варто звернути увагу.  

Перше – гарантії. Навіть якщо у вас є купа статистики й аналітики у наявному чи дуже схожому бізнесі, результати можна лише екстраполювати, а не передбачити. Зараз ринок дуже хитає і більшість моделей-прогнозів, з якими ми працюємо, не збігаються з реальністю. Тож якщо вам щось гарантують – варто насторожитися. 

Друге – золоті гори. Кожен бізнес – це щоденна важка праця, вкладення, стрес. Не буває гарних результатів без переборювання труднощів. Якщо обіцяють, що все буде просто й гладко – подумайте двічі.  

Третє – точкова послуга. Якщо ділити роботу між різними підрядниками й не зв’язувати результати їхньої роботи воєдино, все закінчиться відсутністю результатів та перекиданням стрілок з одних на інших. Якщо у вас колись був ремонт, ви могли стикатися з тим, як нові майстри завжди критикують криворукість попередніх. Компанія, яка розробляє маркетингову стратегію чи сайт якісно, буде готова їх впроваджувати і просувати. 

Що потрібно клієнтам, які хочуть працювати з вами? 

Ми беремо не всіх, тому питання дуже слушне. Перше – умовний «блиск в очах». Керівник чи власник має горіти своїм бізнесом, без цього ніяк. Друге – довіра та відкритість. Наш KPI – доходи компанії, тому ми працюємо на заробляння клієнтом грошей, а не на «подобається / не подобається» самому клієнтові чи його сім’ї (дизайн, наприклад). Третє – кошти. Тут без варіантів: якісна робота коштує грошей. Цей пункт третій, а не перший, бо за сім років роботи ми маємо досвід залучення для клієнтів інвестицій, тому за наявності перших двох пунктів третій може закритися в процесі.  

Чим ви пишаєтеся? 

Командою. Це наш основний актив і ресурс. Ну і результатами, звісно. Нам не цікаво працювати без результату – досягнення мотивують рухатися вперед. Також ми час від часу займаємося соціальними проєктами. Наприклад, організували власний проєкт #100зустрічей, в рамках якого безоплатно проконсультували 100 керівників та власників бізнесів і стартапів. Цього року запустили його в оновленому «виданні».  

Крім цього, щороку беремо один проєкт «про боно» (тобто безоплатно). Це має бути щось суспільно важливе, близьке нам по духу, ціннісне. Якось в рамках такої співпраці ми розробили сайт для львівського Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Були й інші роботи: для донорських центрів, благодійних фондів тощо.  

Цьогоріч отримали 10 заявок та спільними командними зусиллями обрали один проєкт, з яким вже розпочали консультування. Не розповідаємо наперед всі секрети, скажемо лише, що він багатьох приємно здивує.  

А в офіс повертатися плануєте?  

Наразі точно ні. Офіс «з’їдав» значну частину коштів, які тепер переорієнтовуються в зарплатний фонд. Крім цього, команда розширилася по інших містах і ми вже адаптувалися до віддаленої роботи. Але коли небезпека мине, то не виключаємо, що знову піднімемо це питання й спільно вирішимо, як краще для всіх. 

Розмовляв Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news