logo
16/05
15/05
2 ...

Відома поетеса і виконавиця власних пісень Вікторія Бондаренко зі Львова отримала чергову нагороду

04-05-2021 18:41575

Відома поетеса і виконавиця власних пісень Вікторія Бондаренко зі Львова отримала чергову нагороду

Журі  Міжнародного багатожанрового фестивалю «Зоряний час» нагородило дипломом за особливі творчі здібності, плідну авторську роботу Вікторію Бондаренко зі Львова – відому поетесу, членкиню Асоціації письменників України, Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», авторку і виконавиця власних пісень.

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

Нагадаємо, що це не перша нагорода Вікторії Бондаренко. Напередодні Шевченківських днів вона за свою творчість нагороджена медаллю «За служіння мистецтву». Серед нових відзнак, зокрема, медалі «Мистецький олімп» та «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

«Я, безперчно рада, – сказала Вікторія Бондаренко, – таким нагородам. Їх просто так не дають. Щиро вдячна тим, хто оцінює мою творчу працю, хто читає мої вірші, слухає мої пісні, у тому числі у моєму виконанні. І надалі служитиму мистецтву, щоб ним цей світ, виповнений серйозними викликами, робити добрішим і затишнішим».

У творчому доробку Вікторії Бондаренко вісім поетичних збірок, у тому числі три дитячі. Загалом це понад тисяча віршів, з них 200 стали популярними піснями, музику до яких написала сама. Часто можна почути в авторському виконанні пісні  «Журавлі», «Молитва за мир», «Наші діти», «Моє блакитне небо», «Бузкові сни» тощо.

Окремі пісні Вікторії Бондаренко до своїх репертуарів взяли популярні естрадні співаки, вокальні та дитячі художні колективи, хори. Вони звучать під час відзначення важливих свят, на фестивалях, конкурсах.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news