logo
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
2 ...

Переговори з УЄФА: збірна України гратиме на Євро-2020 у формі з написом «Героям слава»

11-06-2021 21:23395

Переговори з УЄФА: збірна України гратиме на Євро-2020 у формі з написом «Героям слава»

Українська збірна на Євро-2020 буде грати у раніше презентованій формі, яка викликала обурення в Росії, проте до неї додадуть ще один елемент, а гасло «Героям Слава!» розмістять за мапою, у центрі обрисів кордонів України.

Про це у Facebook написав голова УАФ Андрій Павелко.

«Переговори з УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України завершилися. Вони були надскладними, кілька разів буквально заходили у глухий кут...

На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом «Слава Україні». 

Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020».

Окрім того, на мільйонних тиражах вже виготовленої форми національної збірної України зберігаються гасла: «Слава Україні» і «Героям Слава!» та зображення карти України з її кордонами. Ніде у світі не буде заборонено продавати такі футболки, а тому будь-хто зможе придбати екіпіровку національної збірної України.

УЄФА також погодилась взяти до відома останнє рішення Виконкому УАФ щодо затвердження офіційних футбольних символів України та попросила час на додаткове вивчення цього питання після закінчення Євро-2020.

Павелко наголосив, що представники УЄФА під час перемовин неодноразово  підтверджували, що погодили гасло «Героям Слава!» на футболках наших гравців ще в грудні минулого року. Проте після нового рішення почали вимагати видалити чи замалювати цей напис. Українська асоціація футболу не погоджувалась на таке рішення. 

Саме тому, вважає Павелко, вдалось досягти «переможного компромісу». Останній полягає в тому, що збірна буде виступати у формі, до якої додадуть ще один елемент. Це затверджена 11 червня Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом «Слава Україні». Водночас, гасло «Героям Слава» розмістять за мапою. Це означає, що місце розташування напису «Героям Слава» змінять. 

УАФ також працює над виготовленням нової атрибутики із затвердженими сьогодні Виконкомом УАФ футбольними символами України. Її планують використовувати, зокрема, і на Євро-2020. 

Вказується, що на всіх заходах Євро-2020 наша делегація матиме значки з великою емблемою національних збірних та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!».

Як повідомляли, 6 червня була представлена нова форма збірної України з футболу, на якій зображено карту України та написи «Слава Україні», «Героям слава».

Депутати Держдуми РФ закликали заборонити використання цієї форми на Євро-2020.

Пізніше в УЄФА повідомили, що форма розроблялася відповідно до вимог організації і без будь-яких порушень.

Згодом в УЄФА виступили з вимогою прибрати з форми української збірної для чемпіонату Європи напис «Героям слава».

У п’ятницю Виконком Української асоціації футболу затвердив офіційний футбольний статус гасел федерації «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Працівники посольства США також сфотографувалися у формі української збірної.

Leopolis.news