logo
17/10
2 ...

Відзнаки «30 років Незалежності України» належать поколінням патріотів – Соломія Риботицька

13-10-2021 20:38297

Відзнаки «30 років Незалежності України» належать поколінням патріотів – Соломія Риботицька
Фото: ЛОР

13 жовтня у Львівському Будинку вчителя відбулися збори Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих. Депутатка Львівської обласної ради Соломія Риботицька вручила представникам товариства почесні відзнаки Львівської обласної ради «30 років Незалежності України».  

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Вона наголосила, що з 90-х років багато відомих українців, патріотів були членами товариства. За 30 років Незалежності України вони брали участь у всіх важливих подіях країни, особливо, коли виникали загрози суверенітету та цілісності нашої держави. Найголовніше, що за 30 років діяльності товариства видано багато українських книг, досліджено факти та опубліковано чимало важливої інформації про історичне минуле нашого народу.  

«Велика честь вручати відзнаку "30 років Незалежності України" Львівської обласної ради представникам Проводу ОУН, Львівського обласного товариства політв'язнів та репресованих. Голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих Петро Франко та його колега Орест Яринич ще молодими юнаками потрапили у тюрми лише за те, що були українцями. Орест Яринич перебуваючи на засланні в Мордовських таборах зустрічався з Йосипом Сліпим. Ці нагороди належать поколінням патріотів. Тим які сьогодні з нами і їхнім батькам, родинам, які берегли й не зрадили українське коріння», - з хвилюванням підсумувала Соломія Риботицька та побажала усім членам товариства політичних в’язнів і репресованих міцного здоров’я і сил, щоб передати нащадкам свій патріотизм, знання і віру в перемогу.

Leopolis.news