logo
22/01
21/01
20/01
19/01
2 ...

Соболєв вважає, що заява Зеленського про держпереворот відвертає увагу від незаконного призначення двох суддів КС

27-11-2021 18:12889

Соболєв вважає, що заява Зеленського про держпереворот відвертає увагу від незаконного призначення двох суддів КС
Фото: Центр новин

Заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв вважає, що заява президента України Володимира Зеленського про державний переворот, який нібито готується на початок грудня, є спробою відвернути увагу громадськості від призначення двох суддів Конституційного суду з порушенням Основного закону.

Про це пише «Центр новин».

«Не знаю, про які погрози фантасмагоричних переворотів йдеться у заяві президента, але достеменно можу сказати, що сьогодні в країні стався конституційний переворот: коли президент, порушуючи Конституцію, призначив двох суддів Конституційного суду. Я так розумію, він це зробив свідомо, тобто свідомо пішов на порушення закону про Конституційний суд і саму Конституцію. Це мене хвилює найбільше. А всі інші заяви – це спроби відвернути увагу у бік від ключової події, що відбулася, про яку я сказав», – пояснив Соболєв.

Він також не виключає, що подібна заява президента може спричинити суттєве падіння рейтингів як українського бізнесу, так і держави в цілому.

«Я розумію, що до президента немає довіри, і це очевидно, виходячи з результатів усіх останніх соціологічних опитувань. Але намагатися підвищувати його за рахунок інформації про фейкові перевороти – це просто непорядно, і думаю, це перш за все вдарить по престижу держави», – наголосив Соболєв.

Як повідомлялося, Зеленський на прес-конференції у п’ятницю повідомив, що, за агентурними даними, в Україні міг готуватися державний переворот 1-2 грудня із залученням бізнесмена Ріната Ахметова.

У свою чергу Ахметов назвав «суцільною брехнею» інформацію про нібито втягування його в якийсь держпереворот.

Leopolis.news