logo
16/01
15/01
2 ...

У Винниках розпочав роботу Офіс Львівської громади

02-12-2021 20:42796

У Винниках розпочав роботу Офіс Львівської громади
Фото: ЛМР

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, 1 грудня у Винниках запрацював Офіс Львівської громади. Окрім загальних адміністративних послуг, тут запровадять кілька нових.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Рішення про створення у Винниках офісу Львівської громади виконком ЛМР ухвалив тиждень тому. З 1 грудня офіс офіційно почав діяти. У ньому працюватимуть 11 працівників. Наразі це найбільший штат серед усіх офісів Львівської громади, що вже діють.

Загалом робота офісу буде інтегрована: тут надаватимуть послуги міської ради, департаменту агломерації та вирішуватимуть адміністративні питання. Зокрема, з адмінпослуг можна буде отримати довідки різних видів, акти обстеження, реєстрацію місця проживання тощо. Паспортисти працюватимуть у приміщенні ЦНАПу, де здійснюватимуть зняття з реєстрації та вестимуть базу реєстру територіальної громади.

«Усі працівники офісу – це мешканці Винників, які до цього працювали у Винниківській міській раді. Керівником також став місцевий – колишній заступник міського голови Винників та чинний член виконкому ЛМР Богдан Шустер. З усіма працівниками укладено строкові контракти на два місяці. У подальшому будуть проведені публічні конкурси на усі посади офісу, тож кожен охочий зможе спробувати свої сили. Звісно, пріоритет і надалі залишиться для винниківчан», - зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Наступним завершальним кроком щодо Винників стане затвердження передавальних актів на сесії Львівської міської ради.

Зазначимо, що Офіс Львівської громади у Винниках став останнім зі створюваних, а саме десятим, і найчисленнішим: у містечку лише офіційно мешкає понад 20 тисяч осіб. Відтепер офіси мають усі населені пункти, які стали частиною Львівської територіальної громади.

Leopolis.news