logo
22/01
2 ...

На вулицях Дрогобича встановлять ще два десятки камер відеоспостереження

15-01-2022 14:57209

На вулицях Дрогобича встановлять ще два десятки камер відеоспостереження
Фото: ілюстративне

Депутатський корпус затвердив цільову програму попередження злочинності у Дрогобицькій територіальній громаді. Впродовж року місто мають обладнати майже двома десятками аналітичних відеокамер.

Про це йдеться на сайті Дрогобицької міської ради.

Напередодні депутати Дрогобицької міської ради затвердили цільову програму, яка дасть можливість обладнати місто додатковими камерами відеоспостереження, – сучасними та аналітичними, які дають можливість розпізнавати обличчя та в разі вчинення правопорушення ідентифікувати зловмисника.

Про це на сесії заявив директор КП «Екран» Олександр Томашенко.

За словами очільника комунального підприємства, станом сьогодні у Дрогобичі є 24 камери відеоспостереження, за якими спостерігає «Муніципальна варта» міста. Частина з них була встановлена давніше і якість відеозйомки не завжди задовольняє поставлені завдання.

Решта камер знаходяться в підпорядкуванні обласного управління поліції.

В рамках затвердженої Програми цьогоріч відеоспостереження по місту планують суттєво оновити. Програма передбачає виділення двох траншів, загальна сума яких становить один мільйон гривень, на придбання, облаштування та обслуговування сучасних аналітичних відеокамер.

КП «Екран» встановлюватиме камери спільно з поліцією. Очікується, що встановлення нових камер дасть можливість забезпечити вищий рівень порядку та знизити рівень вандалізму в громаді.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news