logo
28/08
29/07
26/07
08/07
07/07
26/06
22/06
18/06
16/06
13/06
06/06
02/06
2 ...

На розі вулиць Зеленої і Жасминової зведуть ЖК на 440 квартир

04-04-2022 16:562895

На розі вулиць Зеленої і Жасминової зведуть ЖК на 440 квартир

На останньому засіданні містобудівної ради розглянули містобудівний розрахунок будівництва житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом дитячого центру дозвілля та дитячого навчального закладу на вул. Зеленій, 115б у м. Львові. 

Будівництво офісної будівлі з підземним паркінгом на території колишнього заводу ПАТ «Еквіавтопром» міська рада дозволила ще у 2018 році, але після зведення паркінгу воно було законсервоване на 5 років. 

Станом на сьогодні, замовник ТзОВ «Бізнес естейт» переглянув проєкт, уклав дві угоди на оренду 1,6га землі і у спілці з ТзОВ «Монтажно-виробниче об’єднання» планує збудувати ЖК на 440 квартир, дитячим дошкільним закладом і спеціалізованою школою. 

Існуючу забудову, яка перебуває у зруйнованому стані мають знести. Поверховість ЖК буде різною, житлові одиниці матимуть від 8 до 10 поверхів, школу планують розташувати у 4-поверховій будівлі, а дитячий центр дозвілля у 2-поверховій. Щодо потреб у місцях для паркування автотранспорту, то дворівневий підземний паркінг на 330 автівок вже збудований і має закрити потребу у паркомісцях мешканців житлової і громадської забудови. Площа приміщень громадського призначення згідно проєкту складатиме 10 тис.м2 і займатимуть вони перші два поверхи житлової забудови.

Житловий комплекс матиме вигляд закритого кварталу, внутрішні двори - без місць для паркування, будуть розмежовані зеленими насадженнями, а під’їзди в житлові одиниці планують зробити прохідними. 

На засіданні містобудівної ради архітектори знайшли розбіжності проєкту з затвердженим планом території, відтак проектанти мають забрати дві житлові секції на червоних лініях для забезпечення додаткового виїзду з вулиці Жасминової, а також місця для паркування автомобілів на вулиці Зеленій. Голосуватимуть за проєкт, який за словами Антона Коломойцева «має право на життя» на наступному засіданні містобудівної ради.

Щодо замовників будівництва, то обидві компанії ТзОВ «Бізнес естет» і ТзОВ «Монтажно-виробниче об’єднання» належать Андрусяку Оресту Артуровичу. Минулого року. у грудні, Наші Гроші писали про те, що депутати Львівської міської ради віддали ТОВ «Монтажно-виробниче об’єднання» в оренду земельну ділянку площею 0,7 гектарів для будівництва багатоповерхівки на вул. Зеленій, 115б поблизу парку «Погулянка» в громадській зоні, що суперечить вимогам законодавства.

Марічка МУХА, для Leopolis.news