logo
05/02
04/02
03/02
2 ...

Резніков звільнив Богуслаєва з посади гендиректора «Мотор Січі»

30-11-2022 19:55213

Резніков звільнив Богуслаєва з посади гендиректора «Мотор Січі»
Фото: ілюстративне

Міністр оборони Олексій Резніков своїм наказом призначив генеральним директором ПАО «Мотор Січ» Олексія Нікіфорова.

Про це повідомляє Міноборони.

Також цим наказом внесено зміни до статуту, на основі якого діє підприємство, достроково припинено повноваження членів наглядової ради, голови та членів ради директорів, припинено повноваження та звільнено з посади президента акціонерного товариства В’ячеслава Богуслаєва.

«Обрано новий склад наглядової ради та її голову – заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної наглядової ради підприємства також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал. Окрім цього, зареєстровані усі зміни, які містяться в Єдиному державному реєстрі. Відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 жовтня СБУ затримала президента компанії «Мотор Січ», екс-нардепа В'ячеслава Богуслаєва за підозрою у роботі на рф.

СБУ опублікували аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з ворогом. Зокрема після початку війни з росією «Мотор Січ» продовжувала постачати запчастини до російських ударних вертольотів.

Суд обрав Богуслаєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

7 листопада стало відомо, що держава провела примусове відчуження у свою власність «Мотор Січі».

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news