logo
07/07
06/07
02/07
01/07
26/06
24/06
23/06
22/06
17/06
16/06
2 ...

Греко-католицький священик із Самбора презентував книжку «СКАЖИ, АВВО»

19-11-2019415

Греко-католицький священик із Самбора презентував книжку «СКАЖИ, АВВО»

У Самборі греко-католицький священик о. Тарас Рисей – настоятель лікарняної церкви св.. Пантелеймона презентував свою книжку «Скажи, АВВО».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Презентація відбулась після Вечірні у капеланському центрі «Ноїв Ковчег», що заснований отцем Тарасом при лікарняній святині. Книжка побачила світ у Львівському видавництві «Свічадо». У ній, наголосив автор, зібрані цікаві історії про духовних вчителів різного віровизнання, словесні вислови та вчинки яких вже стали спільним духовним скарбом.

Автор розповів, що його спонукало до збору матеріалів, упорядкування їх та видання у завершальній формі – книжці. Це маленький скарбик, наголосив о. Тарас Рисей, який кожного, хто прочитає «Скажи, АВВО», неодмінно спонукає замислитись над своїми вчинками, чи так живе, чи послуговується Божими законами, а тепер ще й озброїться порадами мудрих попередників.

Під час презентації о. Тарас відповів на запитання присутніх. Вони змогли понести додому книжки з автографами автора.

Нагадаємо, що батько о. Тараса – блаженної пам’яті о. Степан Рисей написав та видав три поетичні збірки на духовно-патріотичну тему. Окремі його вірші самбірські композитори-аматори поклали на музику і стали популярними піснями. Вони часто звучать під час масових культурних заходів.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news