logo
27/05
26/05
25/05
2 ...

Одна з львівських шкіл заборонила своїм учням та вчителям дивитись телеуроки

01-04-20203027

Одна з львівських шкіл заборонила своїм учням та вчителям дивитись телеуроки
Фото: ілюстративне

У Львові учням та вчителям середньої загальноосвітньої школи східних мов і бойових мистецтв «Будокан» заборонили дивитись телеуроки, які школярам запропонувала влада на період карантину.

Про старт «Всеукраїнської школи онлайн» напередодні оголосив у своєму зверненні президент України Володимир Зеленський.

«40 педагогів з Києва на час карантину фактично стануть учителями для всієї України. Школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів», – повідомив Зеленський.

«Всеукраїнська школа онлайн» стартує 6 квітня. Телеуроки з понеділка по п’ятницю о 10:00 транслюватимуть українські телеканали Zik, 112 та NewsOne.

Водночас директор Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов і бойових мистецтв «Будокан» оголосив про заборону вчителям використовувати онлайнуроки для навчання.

«Звертаємо Вашу увагу на проведення on line занять з Вашими дітьми на антиукраїнських каналах Zik, 112 та NewsOne! У зв'язку з чим керівництво ЛСЗШ Будокан прийняло рішення:
1) не рекомендувати батькам та дітям використовувати контент каналів 112, Zik та NewsOne для дистанційного навчання школярів нашої Школи.
2) вчителям ЛСЗШ Будокан забороняється використовувати контент дистанційної освіти на цих каналах при підготовці власних стрім-уроків, предметних презентацій та проведення on-line занять», – йдеться у повідомленні директора школи Олександра Козловського.

Leopolis.news