logo
22/09
21/09
19/09
18/09
17/09
16/09
2 ...

У Міносвіти розповіли, в яких регіонах України діти зможуть піти до школи 1 вересня

23-07-2020 12:52426

У Міносвіти розповіли, в яких регіонах України діти зможуть піти до школи 1 вересня
Фото: korrespondent.net

Вже з 1 вересня 2020 року учні зможуть піти до школи, за умови, якщо регіон не потрапив до червоної зони за новими правилами адаптивного карантину.

Про це в ефірі каналу «Україна 24» повідомила заступниця очільника МОН Любомира Мандзій.

«В залежності від рівня епідемічної ситуації, територія України буде розділена на певні рівні: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний. Рішення про віднесення тієї чи іншої території до певного рівня приймає Держкомісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. В разі, якщо ваша територія потрапить у зелений, жовтий або помаранчевий рівень - ви можете бути впевнені, що діти 1 вересня сядуть за шкільні парти. Тільки в червоному рівні є заборона відвідування установ освіти», - пояснила вона.

Нагадаємо, уряд продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. За епідеміологічним рівнем поширення коронавірусу буде виділено червону, помаранчеву, жовту і зелену зони за кожним регіоном.

«Рівень буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ НС. Базовим рівнем моніторингу є моніторинг на рівні області показників, які використовуються і зараз», – пояснив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Leopolis.news