logo
26/11
25/11
22/11
06/11
03/11
02/11
01/11
14/10
08/10
05/09
16/07
05/07
04/07
28/06
2 ...

Байден відповів Новоженцю

09-03-2022 16:502194

Байден відповів Новоженцю

26 лютого ц.р. я персонально, як громадянин України, звернувся до президента США Джо Байдена з листом: SOS! Save Ukraine!  У листі я, зокрема, наголошував: «У цей складний і доленосний час Україна має стати членом НАТО без будь-яких обмежень або принаймні основним союзником поза НАТО. Нам терміново потрібна військова допомога всіх країн НАТО, але перш за все найпотужнішої  держави США. Введіть миротворчі сили США в Україну! Закрийте небо над Україною -  поставте надійний щит протиповітряної оборони і перекрийте доступ російським агресорам з моря. І чим швидше це буде зроблено, тим менше в Україні буде людських втрат і кровопролиття! Збережіть Україну! Врятуйте світ! З надією…».

 

9 березня ц.р. я отримав відповідь з Білого дому. В перекладі на українську:

«Шановний пане Новоженець!

Весь світ молиться за хоробрий і гордий народ України, який захищає свою країну від неспровокованого та невиправданого вторгнення російських військ. Президент Росії Володимир Путін обрав навмисну ​​війну, яка вже принесла катастрофічні втрати та непотрібні людські страждання. Путін є агресором, і він повинен нести відповідальність. Протягом нашої історії ми засвоїли такий урок: коли диктатори не платять ціну за свою агресію, вони спричиняють до ще більше хаосу.

Сполучені Штати очолюють світ разом із нашими союзниками та партнерами, щоб відповісти об’єднаним і рішучим чином. Російська економіка хитається через наші потужні економічні санкції, і ми надаємо безпеку, економічну та гуманітарну підтримку українцям у їхній боротьбі за свободу. З надзвичайною єдністю та рішучістю світ явно обирає сторону миру та безпеки.

Нехай Бог благословить народ вільної та демократичної України та береже наші війська.

З повагою, (підпис Дж.Байдена)».

Зверніть увагу на останні слова президента США у листі: «нехай Бог береже НАШІ війська. Наші, тобто спільні українські, американські та союзників. А це вселяє надію! Разом весь цивілізований світ переможе агресора і терориста Російську Федерацію! 

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ