logo
07/07
2 ...

ЛОВА буде співпрацювати з БФ «Право на захист»

19-05-2022 21:46240

ЛОВА буде співпрацювати з БФ «Право на захист»
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 19 травня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з представниками благодійного фонду «Право на захист». Під час зустрічі сторони обговорили майбутню співпрацю щодо надання різних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зараз перебувають на Львівщині.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Зокрема, волонтери фонду готові долучатися до забезпечення продуктовими наборами, надання юридичної підтримки та медико-психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, зокрема і людям, які перебувають у геріатричних пансіонатах або у притулках при церквах. Координуватимуть спільні дії фонду та ЛОВА департамент соціального захисту населення ЛОВА та радниця очільника області Галина Бордун.

Начальник Львівської ОВА подякував представникам фонду за ініціативу та небайдужість і висловив сподівання у подальшій ефективній співпраці.

Від імені фонду у зустрічі взяли участь заступниця директора БФ «Право на захист» Надія Ковальчук та представники БФ. Також до обговорення долучився т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення ЛОВА Роман Андрес.

Благодійний фонд «Право на захист» з 2014 року реалізовує проєкт «Адвокація та правовий захист внутрішньо переміщених осіб» за підтримки Агентства ООН у справах біженців. До 24 лютого діяльність фонду зосереджувалася переважно на сході України.

Штат фонду налічує близько 300 волонтерів, з них на Львівщині працюють понад 50.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news