logo
03/06
02/06
01/06
2 ...

Михайло Цимбалюк просить прем’єра знайти винних в обвалі будинку у Дрогобичі

13-09-2019115

Михайло Цимбалюк просить прем’єра знайти винних в обвалі будинку у Дрогобичі

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк  звернувся до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням узяти на особистий контроль розслідування причин обвалу житлового будинку у Дрогобичі Львівської області.

 

 

Про це політик повідомив під час брифінгу у Верховній Раді України, інформує пресслужба «Батьківщини».

 

Михайло Цимбалюк розповів журналістам, що майже 30 осіб, яких відселили з обваленого будинку, досі не знають, де зимуватимуть.

«Частина людей живе в гуртожитках, інші власним коштом знімають квартири або гостюють у родичів. Поряд з тим мешканці міста фіксують численні випадки мародерства на місці трагедії. Проблема в тому, що більшість родин не визнані потерпілими, а тому не можуть отримати державної допомоги», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Він також зазначив, що експерти за два тижні роботи не визначили причини обвалу.

«Тому особисто звертаюся до Кабміну з проханням невідкладно призначити експертів державного рівня, які в найкоротші терміни зможуть визначити причину трагедії, а відтак мешканці будинку матимуть змогу отримати доступ до своїх речей», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 

28 серпня о 02.46 на лінію 101 надійшло повідомлення про ймовірний вибух газу в м. Дрогобич вул. Грушевського, 101/1. Згодом з'ясувалось, що вибуху газу не було.

Поліція проводить комплекс заходів для встановлення причини обвалу будинку в місті Дрогобич. Також заарештовано двох працівників комунального підприємства.

Усього внаслідок обвалу загинуло 8 людей.

Власниця квартири у будинку в Дрогобичі, в якому обвалився під’їзд, Оксана Мицавка розповіла Leopolis.news, що рік тому зверталась у відділ державного архітектурно-будівельного контролю Дрогобицької міськради із проханням перевірити стан будинку, оскільки в її квартирі з’явились великі тріщини у стінах. За словами жінки, контролюючий орган відповів, що з будинком все гаразд, навіть не прийшовши у її квартиру.

Під час обстеження підвалу будинку у Дрогобичі, який обвалився 28 серпня, експерти побачили, що середня несуча стіна втратила стійкість, і саме це могло стати причиною катастрофи. На закупівлю житла для постраждалих від обвалу будинку в Дрогобичі треба 45 млн грн

Leopolis.news